ANKET

Yeni Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Okullarda Psikodrama Çalışmaları

  • Okul veli grupları: Okulların isteği üzerine veli grupları için uygulanan, ayda bir kez ve devam zorunluluğu olmayan 2 saatlik büyük grup uygulamalarıdır. Uygulamanın yapıldığı okulun velileri dışından katılımcı alınmaz. Konular psikodramatik yöntem ile canlandırmalar ve rol almalar şeklinde işlenir, geri bildirim ve paylaşım yapılır. Anne-babalar birlikte ya da tek olarak katılabilirler. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
  • Okul ergen grupları: Okulların isteği üzerine rehberlik birimi ile işbirliği içinde ve yaş grubuna uygun şekilde kurulan 5-10 üyeli kapalı gruplardır. İki haftada bir kez 3 saat sürelik oturumlar düzenlenir. Grup okul yılı içinde ve okul takvimine göre toplanır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
  • Öğretmen/eğitimci grupları: İstek belirten eğitim kurumlarının eğitimcileri için hazırlanan bir
    programdır. Amaç çalışmanın ve/veya sorunların stresleri ile baş ederek mesleki ve kişisel gelişim sağlamaktır. Ayda bir ya da iki kez 2 saat kadar süren, devam zorunluluğu olmayan büyük grup çalışmalarıdır.  Konular psikodramatik yöntem ile canlandırmalar ve rol almalar şeklinde işlenir, geri bildirim ve paylaşımyapılır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.  

Psikodrama çalışmaları ile ilgileniyorsanız ayrıntılı bilgi için lütfen “Psikodrama Nedir”;  “Bireysel Çalışmalar” ve “Grup Çalışmaları”  bölümlerini de inceleyerek iletişime geçiniz.

 


tasarım & kodlama : Abbas T.